Отзывы о компании ЧiЗ - 413.com.ua
- Микола П.
Не первый раз заказываю - всегда высший уровень обслуживания и качества.
- Руслан К.
Замовив закваски упаковка бомбезна такої ще небачив молодці зробили два сири один зразу порізали шкода що неможу передати смаку це неперевершений смак тепер ще замовив форму і піддон ще неприйшли замовлення було в суботу перше замовлення оплати з карточки трохи переживав чи прийде чині але без проблем без всяких дзвінків прийшов на нову пошту із абрав без переплати за повернення коштів цього разу перевів кошти на карту Приват щоб непереплачувати рекомендую всім найкращий магазин
- Анна К.
Всё чётко. Быстрая доставка. Товар соответствует заявленному на сайте.
- ігор приступа
- Борис П.
Як завжди - все добре!Замовив з оплатою наперед та з автообробленням замовлення.
В понеділок зранку оплатив-у вівторок товар вже у мене.Без лишніх рухів,дзвінків.Компанію знаю давно,довіряю та рекомендую - Олександр Л.
- Марія К.
- Наталья В.
Беру не впервые, очень довольна. Компанию рекомендую, молодцы, товаром довольна.
- Ігор У.
Все чудово.З ціею компаніею не виникае ніяких питань.
- Покупатель
Отличный квас! Заказываю второй раз...